Krwotoki z nosa, bóle i zawroty głowy u córki

Witam córce od dłuższego czasu leje się krew z nosa kiedys było to raz za czasu a teraz ostatnio zdarza się to codziennie niekiedy boli ja głowa, ostatnio w szkole miała zawroty głowy i ostrosc wzroku sie jej pogorszył na chwilke niewiem co robic czy jakieś badania trzeba zrobić co to może być

Aleksander Ropielewski

Prosze udać się do laryngologa. Przyczyną może być polip młodzieńczy (częściej u chłopców) lub nadmiernie kruche naczynia splotu Kisselbacha. Można rozważyć stosowanie rutinoscorbinu celem wzmocnienia naczyń do czasu konsultacji laryngologicznej.