Krwotoki z nosa po suplemencie diety

Zaczełam suplementacje Calcium Pantothenicum i nagle zauważyłam wzmożone krwotoki z nosa, czy nadmiar witaminy B5 może je powodować ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić czy powyższy objaw wiąże się z przyjmowaniem leków czy też występuję koincydencja. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do swojego lekarza. Po dokładnym badaniu będzie można określić prawdopodobną przyczynę.