Krypty migdałkowe i białe czopy na migdałach u 2,5-latki

Witam, u mojej 2,5 letniej córki lekarze pediatra stwierdził krypty migdałkowe i raz na jakiś czas pojawiają się białe czopy na migdałach. Dodatkowo konsultował ją laryngolog i migdały ma powiększone jednak trzeci jest w porządku Córka strasznie niespokojnie śpi w nocy , ciągle się rozbudza popłakuje, chrapie strasznie, ma momenty bezdechu po czym strasznie głośno łapie oddech. Dziś też zauważylam, że z buzi nie milo pachnie i na migdale są znów te białe czopy. Nie ma temperatury Jak jej pomóc?

Co to znaczy ,ze migdał trzeci jest w porządku? Badany był migdał endoskopowo kamerą lub przynajmniej palpacyjnie? Radom to wielkie miasto z dużymi tradycjami LARYNGOLOGICZNYM. Idź gdzieś dalej. Bezdechy to masakra dla rozwijającego się młodego organizmu dziecka. Usuń migdałek trzeci i zmniejsz operacyjnie podniebienne.