Kryształki soli na czole i skroniach

Krysztalki soli na czole i skroniach a takze czasami na ramionach. Link do zdjecia objawu http://zapodaj.net/cb041800a94c2.jpg.html Po sporym wysilku fiz. czesto pojawia sie bialy osad na czole najczesciej jednak w upale również na ramionach. Ma smak zwyklej soli! Czy powinienien sie z tym zglosic do lekarza? Mimo pasujacych objawow dobmukowiscydozy donyalam sie iz to nie to:-) gdyz mam 29lat. Dodatkowe objawy polipy zatok, anginy, sluzowe stolce. Prosze o opinie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Warto byłoby wykluczyć mukowiscydozę na podstawie badania potu.

Pozdrawiam.