Krytyczne zwężenie zastawki aortalnej

Witam mój syn ma wrodzoną wadę serca pod postacią "krytyczne zwężenie zastawki aortalnej".W 2006r.03.06 miał 6tygodni jak miał zabieg "cewnikowanie serca i angiokardiografie oarza plastyka balonowa zastawki aortalnej"był w stanie krytycznym.Teraz ma 7lat i 9miesięcy i teraz byliśmy na echo jak co 6 miesięcy i chciałabym się dowiedzieć czy jego badania są aż tak dobre żę nie dostał świadczenia pielęgnacyjnego które miał od 2006r.czy jest to wada też zagrażająca życiu i co go dalej czeka.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, bez dostępu do badań dziecka, w tym przede wszystkim ostatniego badania echo nie można ocenić w jakikolwiek sposób postępu choroby i rokowań.