Krytyka ze strony męża

mam 2 dzieci mezatka od 8 lat ...Nie kocham męza ciagle mnie krytykuje manipuluje dziecmi ..nie wiem co robic chce odejsc ale jestem z rozbitej rodziny i nie chce zeby tak wygladało zycie moich .Ale jestem przygnebiona nie dam rady tak zyc z nim ,ciagle kłotnie wyzwiska i dokuczanie.Spac nie moge nie mam do kogo sie zwrócic siedze z dzieckime 3 letnim w domu .Jest mi ciezko czesto płacze .poszlam do lekarza to wyzwał mnie ze na psychotropach tylko moge zyc mam dosyc .

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii indywidualnej). Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie - w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Mogą Państwo również rozważyć podjęcie psychoterapii małżeńskiej.