Kryzys po 20 latach małżeństwa

Jesteśmy małżeństwem od 20 lat. Mamy 7 l. córeczkę , na którą czekaliśmy bardzo długo. Teraz przechodzimy kryzys, którego początek był już na początku małżeństwa z mojej winy. Zdradziłam męża niedługo po ślubie. Pomimo to zostaliśmy razem, jednak cały czas mi to wypomina. Ogląda bardzo dużo filmów porno. Seksu prawie nie uprawiamy. Ja jestem już na granicy wytrzymałości. Nie chce że mną rozmawiać o nas ani pójść na terapię. Próbowałam wszystkiego aby było dobrze. Nie wiem co dalej.

Witam, jeżeli mąż nie chce ani rozmawiać, ani pójść z Panią na terapię, to pozostaje jeszcze jedna możliwość. Jeżeli czuje Pani taką potrzebę, może Pani zgłosić się na terapię sama, aby spokojnie przyjrzeć się swojej sytuacji życiowej i zobaczyć, co jest możliwe. Pozdrawiam.

Witam,
Może dobrze by było aby pani poszła na terapię sama, nie na małżeńską ale terapię własną. A może wystarczy kilka spotkań z psychologiem i rozmowa o pani małżeństwie, trochę wsparcia ze strony specjalisty. To, że mąż wypomina pani dawną zdradę, to znaczy, że nie wybaczył jej pani i nie potrafi z tym żyć normalnie. Proponuję spotkanie z psychologiem i myślę, że to póki co jedyna możliwość poradzenia sobie z trudną sytuacją.
Pozdrawiam