Kryzys przy andropauzie

witam mam mnostwo pytan bo moj maz przchodzi andropauze prawdopodobnie.pytanie chyba do psychologa.maz 48 lat,jednego dnia mowi ze mnie kocha i planujemy wspolna przyszlosc bo przez jego kryzys i my jako para przechodzilismy kryzys ale zblizylismy sie w lipcu,a drugiego dnia mowi ze mysli o separacji ,kolejnego dnia wycofuje sie z tego i przeprasza mowi ze kocha,martwie sie bo trace stabilizacje emocjonalna ,nie wiem juz czego mozna sie spodziewac,ja go bardzo kocham i walcze o nas .co robic?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Czy myśleli Państwo o terapii par? W obecności terapeuty często łatwiej jest określić swoje oczekiwania i zrozumieć kierujące nami emocje.
To naturalne, że czuje Pani dysonans, bo mąż ciągle zmienia zdanie. Proszę mu szczerze o tym powiedzieć i poprosić by zajął jakieś ostateczne stanowisko. Andropauza nie powinna być wymówką dla takiego zachowania. Nie pisze Pani czy mąż ma ją zdiagnozowaną przez lekarza czy może sam tak określił swój stan…
Podstawą działania jest szczera rozmowa z mężem. W cztery oczy lub w obecności specjalisty, do czego gorąco zachęcam.

Pozdrawiam serdecznie.