Kryzys w małżeństwie w 1,5 roku po ślubie

Od kilku miesiecy nie uklada nam sie w malzenstwie. Jestemy dopiwro 1,5 roku po slubie. Ale cos sie zmienilo. Maz coraz czesciej wychodzi z kolegami i wraca wczesnym rankiem,wiecznie spedza czas orEd gra.A gdy ta mu nie wychodzi wydziera sie na mnie. Rzuca roznymi prEdmiotami. Nie mam pojecia co robic. Jeatem juz tym zmeczona. Ale nie potrafie od niego odejsc.Czasem mam wrazebie ze mnie nie kocha ze jestem mu nie potrzebna. Czesto placze wieczorami obwiniajac sie o to ze to wszystko moja wina

Proszę skonsultować się z psychologiem. Wstępny wywiad pozwoli ocenić, czy bardziej Pani potrzebuje wsparcia czy możliwa jest psychoterapia małżeńska. Zaangażowana praca obojga partnerów daje szanse na odbudowanie relacji małżeńskiej i związku.

Witam. Nie ma co się użalać i płakać choć oczywiscie to rozumiem, ale trzeba zadziałać bo płakaniem nic pani pewnie nie zmieni. Trzeba stanowczo podejść do sytuacji.