Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krzywa linia na penisie

Mam krzywą linie na penisie.Przekrzywiła mi się, i jedno jądro zwisa trochę bardziej przez tą przekrzywioną linię.Czy da się to jakąś wyprostować ? Nic mi nie będzie ?
ponad rok temu

Mity na temat łysienia

Witam, z opisu wynika, że to szew skórny - naturalny w tym miejscu. Wysokość zwisania jąder zależy od ułożenia w worku mosznowym i nie zawsze jest taka sama. Proszę zbadać jedynie jądra pod kątem ich wielkości - powinny być równe. W przypadku wątpliwości pozostaje wizyta u urologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! W warunkach fizjologicznych normą jest, że jedno jądro (najczęściej lewe) jest niżej niz drugie. Przekrzywienie penisa podczas wzwodu także jest odmianą normy. Nie wiem o jaką "linię" Panu chodzi, ale jeśli jest to coś co pojawiło się niedawno, czego wcześniej nie było zalecam konsultację z lekarzem.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy