Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krzywy nos po operacji nosa

Witam! Mam 21 lat, rok temu przeszłam operację refundowaną przez NFZ w wyniku pourazowego zniekształcenia nosa. Miałam operowaną przegrodę, czubek nosa oraz osteotomię boczną cokolwiek to znaczy. Moje dziurki po operacji są nierówne, jedna jest wyżej położona od drugiej. Nos jest krzywy, nierówny. Lekarz powiedział, że z jednej strono wycięto o milimetr za dużo chrząstki i to spowodowało taki efekt. Staram się o tym nie myśleć, ale jest to bardzo widoczne. Co mogę zrobić?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

po prostu reklamować u autora, takie skutki operacji jak wykonywana u Pani się zdarzają, czasem można je skorygować

Chirurg ogólny i specjalista w dziedzinie onkologii. Uczestnik licznych szkoleń.
0

Proszę przesłać zdjęcia abym mógł się zorientować co i jak można zrobić. Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie naprawy. Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły. Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety