Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krzywy nos po urazie

witam, po urazie nosa mam garb z boku nosa a z drugiej strony lekkie wglebienie wyglada mi to na przestawienie kosci nosowej na bok bylem w szpitalu i na rtg lekarz powiedzial ze wszystko jest ok i to tylko opuchlizna teraz pewnie na nfz z tym nic nie zrobie?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Koblacja - zabieg

Koblacja to zabieg, który umożliwia pozbycie się problemu bezdechu sennego oraz chrapania. Dr Michał Michalik, laryngolog, wyjaśnia, na czym polega ten zabieg.

Szanowny Panie nierzadko urazy nosa w okresie po urazie ujawniają się w postaci zniekształceń np. garbu, skrzywienia asymetrii skrzydełek nosa Jest możliwość korekty takich zniekształceń, zasadniczym warunkiem jest prawidłowa ocena przedoperacyjna doświadczonego w operacjach nosa chirurga plastycznego. Zapraszam do kontaktu z recepcją Timeless 508 713 484 oraz zapoznania się z opiniami pacjentów https://ranking.abczdrowie.pl/d/janusz-jaworowski-onkolog-warszawa-21729 dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy