Krzywy nos po złamaniu
Witam myślałem że nie mam złamanego nosa ale gdy opuchlizna zeszła nos był krzywy wybrałem się do szpitala zrobili rtg nosa i złamanie kości nosa w części dalszej pani doktor próbowała nastawić nos ale nie dała radę bo mówiła że kość się zrosla po fakcie minęło 9 dni a nastawiaja do 7 dni ja mam dalej krzywy nos nie wiem co robić pani doktor powiedziała żeby się pogodzić z tym nosem czy są jakieś inne opcje?czy zostaje tylko chirurgia plastyczna

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowny Panie,
właśnie upłynął odpowiedni czas aby rozważyć operację korekty nosa jedynie doświadczenie chirurga plastycznego może pomóc Panu w przywróceniu oczekiwanego wyglądu
zapraszam do kontaktu z Kliniką Timeless 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej