Krzywy zgryz i zbyt duże jedynki

Mam krzywy zgryz, a moje jedynki wyrosły za duże jak na resztę uzębienia. Nie przeszkadza mi wada zgryzu, ale wygląd górnych zębów. Jedynki są za duże, dwójki za to strasznie małe, a trójki są jak kły. Chciałabym wybielić zęby, spiłować jedynki żeby dorównały do reszty ( najlepiej razem z trójkami delikatnie) i założyć aparat choć boję się tego, bo może zmienić to wyraz twarzy. W jakiej kolejności to zrobić i czy to wgl możliwe ? I czy to nie kosztuje jakiegoś majątku ?

Odradzam pochopne piłowanie zębów. Najpierw trzeba stwierdzić, z jaką wadą zgryzu mamy do czynienia, potem zaplanować leczenie. Na razie dysponujemy zbyt małą ilością danych, by w odpowiedzialny sposób stwierdzić jakie będą koszty leczenia. Czas na wizytę w gabinecie. Pozdrawiam

Konieczna jest diagnostyka - powinna Pani udać się najpierw do ortodonty. Najpierw trzeba skorygować wadę ( w miarę możliwości ) następnie rozjaśnić zęby, a na końcu zająć się estetyką.