Krzyżowanie nóg u 1,5rocznego dziecka

Witam. zdarza się że półroczne dziecko krzyżuje nóżki ? Przebiera często szybko nóżkami jak by było czymś podekscytowane. Czy to jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry lub lekarza rodzinnego. Najlepiej aby dziecko zostało zbadane przez lekarza. Sam opis nie pozwala niczego wnioskować. Jeśli zachowanie dziecka wzbudza u Pani jakikolwiek niepokój proponuję udać się do swojego lekarza. Pozdrawiam