Które tabletki z żeń-szeniem wybrać?

Jakie tabletki z żeń szeń są dobre i które wybrać i na co zwrócić uwagę ?

Katarzyna Ciuchta Dietetyk, Bielsk

Witam,

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów z żeń-szeniem. O ile nie spożywa Pan dodatkowej suplementacji, najlepiej jest wybrać żeń-szeń w połączeniu z witaminami i makroelementami. Warto też popatrzyć na skład suplementu i ilość zawartego ekstraktu z żeń-szenia w jednej kapsułce. Najlepsze są preparaty mające w składzie rożne rodzaje żeń-szenia.
Od siebie mogę polecić ten produkt: www.divinebody.pl/witaminy-i-mineraly/355-olimp-zen-szen-vita-complex-30kaps.html

Pozdrawiam :)