Które to stadium zaawansowania raka?

Kobieta 56 lat, rak piersi gst 2, 2,5cm wycięty w całości, pierś zachowana.lekarz powiedział że chemia niepotrzebna, przyjmuje leki bo rak hormonozalezny w obu hormonach . W trakcie radioterapii.her2 ujemne, wskaźnik ki 15%, przerzutow brak, węzły czyste, nieusuniete,wycinek pobrany do biopsji tylko.w szpitalu jest taki młyn i tyle pacjentek że nikt nic nie tłumaczy. Które to stadium zaawansowania, jakie są rokowania? Guz T2N0M0

Bardzo proszę aby odnośnie rokowań rozmawiać z lekarzem onkologiem, który prowadzi Panią w poradni onkologicznej. Rokowania są ściśle zależne od stanu klinicznego pacjenta.