Które zęby rosną najpierw u dzieci?

Witam chcialam zapytac ktory ząbek wychodzi pierwszy moja 8 miesieczna corka zaczela ząbkowac tylko ze ma ząbka na gorze z boku po prawej stronie czy to normalne

wpierw wyrzynają się 1 i 2 ale czasem zdarza się że 3 , . Ważne żeby podawać dziecku dobrą witaminę D3 ( Vigantol krople to niemiecka witamina D3, działa w 100% , jest na receptę ale kosztuje tylko około 5 zł. nawet pełnopłatnie) oraz żeby matka karmiąca miała w swojej diecie około 1500mg wapana