Który lek pomaga zniwelować przykry zapach okolic intymnych?

Witam od pewnego czasu (2 tygodnie) mam wodnista wydzieline z rybim zapachem.bylam u lekarza lecz nie stwierdzono u mnie zadnego stanu grzybicZnego.Pomimo tego ze myje sie kilka razy dziennie zapach sie utrzymuje, myje sie specjalnym plynem i to niempomaga.przez 3 dni stosowalam pimafucin dopochwowo i nic nie pomoglo moze przez 2 dni po tym bylo lepiej , lecz nadal problem istnieje.moje pytanie zatem jest takie, ktory lek pomaga zniwelowac przykry zapach skutecznie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zastosować dodatkowe leczenie pod postacią globulek dopochwowych zawierających bakterie kwasu mlekowego.