Który preparat z witaminą D3 jest dobrze przyswajalny?

Witam.Ktory preparat na rynku(konkretne nazwy)z witamina d3 jest skuteczny,dobrze przyswajalny i polecany w profilaktycznym przyjmoeaniu wit d3 w okresie jesienno-zimowym?dziekuje serdecznie za odpowiedz

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Wśród polecanych często pojawia się vigantol lub devikap w kropelkach (na receptę, pod opieką lekarza), oprócz tego vigantoletten bez recepty, Vitrum D3, witamina Oleofarmu lub Solgaru.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka