Który rodzaj Nutridinków (z Nutrici) pomoże mi w przytyciu?

Witam, który rodzaj Nutridinkow (z Nutrici) pomoże mi w przytyciu ? Protein czy jakiś inny ? Proszę o udzielenie odpowiedzi na powyższe pytanie.

Tak, napój Protein będzie dla Pana odpowiedni. Proszę pamiętać, że produkty tego typu to uzupełnienie diety. Zalecana ilość na dobę, to 2 opakowania, reszta zapotrzebowania powinna być pokryta z tradycyjnych posiłków dobrej jakości. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.

Witam, Nutridrinki to preparaty, które, choć dedykowane grupie pacjentów onkologicznych, to także bezpiecznie mogą stosowane u pacjentów z niedowagą. Natomiast samo wprowadzenie nutridrinków obawiam się, że nie rozwiąże problemu. Skupiłabym raczej uwagę na przyczynie niedoboru masy ciała i ocenie sposobu żywienia.

W celu ustalenia indywidualnej diety zapraszam na http://dietetyka-medyczna.pl/

Pozdrawiam,
Paulina Roziewska