Który to faktycznie tydzień ciąży?

Dzień dobry!
Mam 42 lata. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 2.12.2010 r. Wynik beta HCG z 3.02.2011 wynosi 8022mlU/ml. Nie pasuje mi to zupełnie do norm przewidywanego czasu trwania ciąży. Co to może oznaczać?

Witam serdecznie,
na podstawie badania beta HCG wynika, że ciąża jest młodsza, niż wynika to z daty ostatniej miesiączki. Niestety może to również oznaczać, że rozwój ciąży nie jest prawidłowy.
Proponuję wizytę u ginekologa celem wykonania badania USG.

Pozdrawiam