Który z przyjmowanych leków zaniża mi płytki krwi?

Mam ndciśnienie,które leczę,oraz napadowe migotanie przedsionków, 2 epizody w ciągu 7 lat. Biorę leki Tritace 10mg, Bisocard 1,25mg, Zaranta 10mg, Finamef 5mg,Vigantoletten 1000jm, Furoxin. Który z tych leków zaniża mi płytki krwi ? Często w badaniach krwi mam poniżej normy np. 146 tyś/ul

Szanowny Panie, żaden z wymienionych przez Pana leków nie ma działania obniżającego liczbę płytek we krwi, być może jest to działanie niepożądane któregoś z leków, jednakże nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie