Który z tych laserów będzie najlepszy na rumień?

Witam , chciałbym usunąć laserem widoczne naczynka na twarzy bardziej tworzą rumień niż pojedyncze naczynko. W moim mieście są następujące lasery Laser LightPod Neo DioliteXP, Laser diodowy Mediostar Next Pro który z tych laserów będzie najlepszy na rumień?

Dzień dobry, nie istnieje jedna najskuteczniejsza metoda leczenia zmian naczyniowych, która sprawdziłaby się w przypadku każdego problemu. Do skutecznego leczenia zmian naczyniowych dedykowane są urządzenia laserowe generujące odpowiednią długość fali ( lasery neodymowo - yagowe, lasery KTP, lasery pulsacyjne barwnikowe). Terapia laserowa zazwyczaj jest długotrwała i musi być powtarzana ze względu na nawrotowość problemu. Terapia powinna być wspomagana także odpowiednio dobraną pielęgnacją domową. Zarówno w pielęgnacji przed jak i po zabiegowej należy uwzględnić stosowanie kremów z filtrem chroniących przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Kremy powinny zawierać w swoim składzie substancje uszczelniające naczynia krwionośne - np. ruszczyk; wyciąg z kasztanowca; arniki górskiej; substancje łagodzące - np. woda termalna, alantoina, pantenol. Rodzaj i częstotliwość dedykowanych Panu zabiegów, a także sposób przygotowania do nich najlepiej ustalić ze specjalistą prowadzącym. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.