Kulka na grzbiecie nosa 2 tygodnie po urazie

Witam, dwa tygodnie temu miałam uraz nosa. Od razu po uderzeniu wyrosła mi jakby kulka na grzbiecie nosa... nos jest szeroki i jest garb twardy jak kość. zdjecie RTG wykazało, ze nos nie był złamany. Nie był tez spuchniety ani nie leciała z niego krew. Czy jest szansa, ze ta kula(garb) zejdzie? jak tak to po jakim czasie? pozdrawiam.

Zdjęcia rtg nie są ważne. Ważny jest stan faktyczny. Tam jest złamanie, szukaj dobrego chirurga głowy i szyi i napraw to szybko póki nie dojdzie go trwałych zrostów kostnych a i tak już jest trochę za późno.