Kulturystyka a problemy z erekcją

Witam , mam 18 lat jestem aktywny fizycznie , trenuje kultutystyke . Poprzedniej nocy mialem miec swoj pierwszy raz , jak sie okazało powstal gigantyczny problem . podczas calej nocy bylo 5 prób. Erekcje uzyskalem tylko pieszczac oralnie moja kobietę ( gdy ona to robiła nawet nie drgnal ) ale juz po osiagnieciu pelnej erekcji podczas wkladania opadl. Doszedlem do wniosku ze to przez wieloletnia masturbacje . Jak mam to wyleczyc i zwiekszyc libido bo mam bardzo małe ?

Witam!
Musze pana pocieszyć ale też zmartwić - "pierwszy raz"- jest dla wielu młodych chłopaków , którzy masturbują się problemem lub zaskoczeniem, że"nie wyszło". Ten psychiczny nacisk na samego siebie - i chęć spełnienia się daje zupełnie inny skutek. Sami siebie znacie bardzo dobrze ale sytuacja z partnerka to zupełnie coś innego, trzeba się nauczyć z partnerką współpracować i nauczyć się obcować z nią razem, także intymnie na każdym polu. Nie jest to tylko jest to element związany z masturbacja , ale może być z kulturystyką ,jeśli bierze pan coś aby poprawić osiągnięcia w ćwiczeniach. Najlepiej umówić się do specjalisty seksuologa - po poradę.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości ludzi wiążą się różnego rodzaju trudnościami, to naturalne. Przyczyną trudności w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji zazwyczaj jest stres, brak doświadczenia seksualnego, duże emocje (także te pozytywne), często paradoksalnie zbyt silne podniecenie i zbyt zadaniowe podejście do seksu. Nawyki masturbacyjne mogą, ale nie muszą mieć znaczenia.

Jeśli sytuacja nie będzie zmieniać się z czasem, doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem. Także w kwestii libido konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Mgr MaĹgorzata Julianna Oktawiec

Szanowny Panie - tak napewno opieka psychologa seksuologa. Proszę nie zapomnieć (Panie też! Znowy zapomniały?) o konieczności przeprowadzenia badania LEKARSKIEGO - czyli u Urologa lub też Urologa Androloga w Pana przypadku.