Kupka ze śluzem u 2-miesięcznego dziecka

Witam . Mam 2 miesięcznego synka. Od 5 dni robi kupki ze sluzem, oprócz tego nie goraczkuje, je normalnie, bawi się śmieje. Dodam że w tamtym tygodniu w niedziele i poniedziałek dostał mleko modyfikowane (po 1 butelce dziennie) bo wydawało się że jest nie najedzony we wtorek i środę juz nie dostał i kolejna butelka była w czwartek i piatek ( od czwartku kupki ze śluzem) teraz jest na samej piersi. Czy to może być reakcja na mleko modyfikowane?

Małgorzata Panek

Może być to reakcja na zmianę pokarmu. Jeśli poza tym dziecko rozwija się prawidłowo, nie ma powodu do obaw. W razie niepokojących objawów, proszę udać się do pediatry. Pozdrawiam