Kuracja Aknenorminem a nowe wykwity skórne

Jestem po 8-miesiecznej kuracji Aknenormin, przez 2 miesiące po zakończonej kuracji sotoswałem Acnatac i teraz zmieniłem na Skinoren krem (rano) i Differin (żel wieczorem). Zmiana spowodowana była pojawieniem się nowych wykwitów. Natomiast po zmianie jest ich coraz więcej, jakby się zaczęły mnożyć. Zaznaczę, że to była już moja 3 kuracja izotretynoiną. Nie wiem co mam robić, denerwuję się tym. Czy powinienem zmienić wieczorny differin żel na epiduo żel? Posiadam też epiduo.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie rzeczowo doradzić w tej sytuacji ponieważ nie znam sytuacji klinicznej i powodu opornosci leczenia trądziku.