Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kuracja Aknenorminem a nowe wykwity skórne

Jestem po 8-miesiecznej kuracji Aknenormin, przez 2 miesiące po zakończonej kuracji sotoswałem Acnatac i teraz zmieniłem na Skinoren krem (rano) i Differin (żel wieczorem). Zmiana spowodowana była pojawieniem się nowych wykwitów. Natomiast po zmianie jest ich coraz więcej, jakby się zaczęły mnożyć. Zaznaczę, że to była już moja 3 kuracja izotretynoiną. Nie wiem co mam robić, denerwuję się tym. Czy powinienem zmienić wieczorny differin żel na epiduo żel? Posiadam też epiduo.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Niestety nie jestem w stanie rzeczowo doradzić w tej sytuacji ponieważ nie znam sytuacji klinicznej i powodu opornosci leczenia trądziku.

umów wizytę 0

Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, należy obejrzeć stan skóry i dopiero można doradzić dalsze postępowanie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety