Kuracja antydepresantem w połączeniu z dziurawcem

Witam, mam 64 lata, od dwóch lat ma przepisywany i zażywam Efevelon - antydepresant. To oczywiście zalecenie lekarza specjalisty. Teraz chciałabym zastosować u siebie taką kurację oczyszczająca przy pomocy Colonix Program firmy Dr Natura. Zastanawiam sie, czy nie ma przeciwwskazań? Na początku kuracji antydepresyjnej pytałam lekarza o stosowanie innych preparatów. Powiedział, żeby tylko nie łączyć z dziurawcem. Dlatego bardzo proszę o podpowiedź, czy mogę spróbować tych preparatów Colonix? Będę wdzięczna za podpowiedź. Wizytę u lekarza mam dopiero za kilka miesięcy. Dziękuję.

Lek. Marta Hat

Witam! Wymieniony program zawiera wiele składników ziołowych (liść senny, kwiat rumianku, anyż, liść mięty pieprzowej, owoc dzikiej róży, cynamon, kora szakłaku amerykańskiego, imbir, nasiona ostu, owoc passiflory, liść mącznicy i naturalny aromat cytrynowy, Czarny orzech, ekstrakt z pestek grejpfruta, kurkuma, goździki, pau D'Arco, pestki dyni, mirra, czosnek pospolity, hyzop lekarski, kozieradka pospolita, goryczka, mięta pieprzowa, żółtodrzew amerykański, szczaw kędzierzawy, ciemiężyca biała, bylica piołun, nerecznica samcza, skrzyp, len, anyż, aloes). Według informacji producenta nie zawiera w składzie ekstraktu z dziurawca, więc może Pani zastosować ten suplement. Pozdrawiam serdecznie!

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący Panią, który zna Panią i Pani historię.

Skoro ma Pani termin wizyty za kilka miesięcy, podpowiadam Pani, żeby podjęła Pani pytanie w krótkiej rozmowie telefonicznej z lekarzem prowadzącym?

Życzę Pani powodzenia,
irena.mielnik.madej@gmail.com