Kuracja Izotekiem a brak efektów leczenia trądziku

Witam serdecznie! Od kilku lat walczę z trądzikiem, niedawno zdecydowałem się na terapię izotekiem. Obecnie mija 2,5 miesiąca od momentu rozpoczęcia leczenia. Niestety, moja twarz, plecy wyglądają gorzej w stosunku do stanu sprzed rozpoczęcia terapii. Proszę o rady, czy to "normalny" stan?

Dzień dobry, powinien Pan skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Lekarz zna dokładnie Pana przypadek oraz pamięta kondycję skóry przed rozpoczęciem terapii. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.