Kuracja lekowa przy porażeniu mózgowym

Jestem matką 27 letniego syna z porażeniem mózgowym i padaczką od 26 lat,syn przeszedł już kuracje lekową (masa różnych leków)ostarnio kepra,depakina po której przestał jeść i wyszły mu włosy,Obecnie od 26 lat jest na clonazepamum ( od którego jest uzależniony,była próba odstawienia ale się nie udała),topamax 200 mg oraz Orfiril long 500 te leki nie działają obecnie syn ma bardzo dużo napadów padaczkowych,szukam pomocy,proszę o kontakt

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety przez internet niewiele można podziałać w tego rodzaju kwestiach, tzn zmiany leczenia, i dalszego odpowiedniego postępowania. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego celem uzyskania skierowania do neurologa, a następnie udanie się do niego lub ewentualnie zamówienie wizyty lekarskiej.