Kuracja odczulająca przy alergii na zboża, trawy i produkty żywnościowe

Witam, moja 14 letnia córka która czynnie uprawia sport - siatkówkę ma alergie na zdoża - stopien 7 , trawy - stopien 6 , orzechy , banan, piora , itd. Lekarz podczas wizyty podkreslil ze tylko tabletki będą dla niej najlepszym rozwiązaniem: tabletki podjezykowe ORALAIR - taka kuracja 4 mczna. Tabletki te nie sa wcale refund. , a kosztują az 450 zl - 30 tabl(czyli cala kuracja tabletkami -1800zl) . Czy są jakieś przeciwskazania do uprawiania przez corke sportu przy refundowanych zastrzykach ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli córka będzie się dobrze czuła w czasie terapii, nie ma przeciwwskazań do uprawiania sportu.
Pozdrawiam