Kuracja przeciwko grzybicy odzwierzęcej

Witam, mój problem dotyczy zdiagnozowanej grzybicy odzwierzęcej.Na obu przedramionach posiadam blizny po skończonej już kuracji, jednak po zażyciu maści cebulowej, blizny się zarumieniły, i pojawiły się na nich małe(1-4mm) czerwone/sine plamy.Obecnie stosowałem maść Belogent,jednak ona nie przynosi efektów. Obecnie jestem na terenie uk,wiec nie mam możliwości udania się do dermatologa.Dodam,że z Polski jedzie do mnie maść Mycosolon,czy to wystarczy?Czy są jakieś preparaty których mogę użyć?

Jeśli grzybica jest już wyleczona to blizny po obejrzeniu i wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie wizyty w gabinecie można usunąć przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Maści o których Pan wspomina nie zmniejszą ani nie usuną blizn.