Kuracja Tabex przeciwko paleniu

A tabletki tabex czy sa dobrym lekiem na rzucenie palenia. Co musze waznego wiedziec przed podjeciem kuracji. Byl to lek na recepte teraz nie jest ale czy mimo tego isc do lekarza przed kuracja?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów aby koniecznie się konsultować z lekarzem. Proszę postępować zgodnie z ulotką.