Kuracje wybielające po trądziku

Witam serdecznie, stosowałam dużo specyfików, które wybielały i wygładzały moją twarz mam czerwone plamki( nie dziury głębokie) których nie widać tylko pod pokładem. Powodem tego był trądzik młodzieńczy z tego co pamiętam stosowałam dawno temu Acnenormin i różne maści, które były przepisane przez dermatologów i wydane przez farmaceutki (gotowe lub trzeba było czekać na odbiór). Zauważyłam po długim czasie, że stosując maść Cepan, ale czy jest cos lepszego? (oprocz laserów). Prosze o odpowiedz

Witam, peelingi chemiczne kwasem glikolowym, lub mikrodermabrazja ( pod warunkiem, że nie ma zmian zapalnych) powinny dać zadowalające efekty. Należy pamiętać aby nie opalać skóry!
Pozdrawiam