Kurczowa bolesność brzucha a zapalenie trzustki

Co mi jest? 2tyg temu poszlam na pogotowie (podejrzenie zapalania trzustki), skad przewieziono mnie do szpitala. Po 7dniach badan: krwi, moczu, kalu, gastroskopii i usg, nic nie znaleziono. 4dni temu wyszlam bez diagnozy. Objawy: kurczowe bóle brzucha (o roznym nasileniu, od 4miesiecy), biegunka (non stop od ponad 4 miesiecy), wzdęcia (potrafia trwac calymi godz, kilka dni z rzedu), nudności (zazwyczaj od bekania), gazy (nie zaleznie od rodz zywnosci), zmęczenie/osłabienie (moge spac 80h w tyg)

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa lub lekarza rodzinnego. Po zebraniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.