Kurzajki na dłoniach

Witam pytanie odnośnie kurzajek. Mój wuja ma ogromne kurzajki na dłoniach dokładnie na zgięciach palców od około 10lat. Kurzajki urosły do rozmiarów nakrętki od lakieru do paznokci. Czy preparat z apteki da jeszcze im radę czy konieczny jest jakiś zabieg? Jeśli preparat to jaki? Jeśli zabieg to jaki? :) Proszę o odpowiedź. Dziękuję, życzę zdrowia.

Dzień dobry,

Konieczna jest wizyta u lekarza, istnieje kilka metod usuwania kurzajek. Lekarz podczas konsultacji zaproponuje najwłaściwszą metodę dla Pani wujka. Proszę pamiętać, że kurzajki są zaraźliwe, a chodzenie z nimi 10 lat jest mało odpowiedzialne i bezpieczne dla otoczenia (nie wspominając już o estetyce).

Pozdrawiam serdecznie.