Kurze łapki na twarzy 22-latki

Mam 22 lata. Mam bardzo widoczne niż u rówieśniczek „kurze łapki”, zmarszczki mimiczne i zmarszczki na czole. Mam tez przebarwienia trądziku, blizny oraz sińce wokół oczu. Co może powodować sińce przy oczach? A moim głównym pytanie jest czy laser frakcyjny pomoże mi pozbyć się tych problemów? Ile serii laserem zazwyczaj należy wykonać? Jaki zabieg byłby najlepszy na wory pod oczami oraz zmarszczki wokół oczu (poza botoksem)? Zależy mi na tym aby mieć gładką i nieskazitelną cerę twarzy.

Dzień dobry,

Bez diagnostyki Pani skóry trudno dobrać odpowiednia terapie.
Pomoże Pani wizyta u specjalisty kosmetologa. Pisze Pani i kilku problemach: trądziku, bliznach, sińcach i workach pod oczami; zmarszczkach.
Te problemy wymagają indywidualnego podejścia. Pyta Pani o sińce i worki pod oczami - kilka porad dotyczących tego defektu umieściłam na swoim blogu :

https://gabinetzdrowiaiurody.blogspot.com/2015/09/sosob-na-opuchniete-powieki-i-worki-pod.html

serdecznie pozdrawiam

IJ

Jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne, najlepszą metodą korekcji jest zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej - Pani wiek nie jest przeciwwskazaniem, liczy się mimika twarzy. Aby skorygować blizny potrądzikowe i przebarwienia, proponuję serię zabiegów laserem CO2. Na ile można Pani pomóc, oceni lekarz medycyny estetycznej podczas osobistej konsultacji. Do tego czasu proszę stosować restrykcyjną ochronę przeciwsłoneczną, dobry krem nawilżający ( polecam marki apteczne) i zawsze zmywać makijaż przed snem.

Najlepiej skonsultować wszystkie problemu skórne u lekarza medycyny estetycznej. Po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie metody leczenia i preparaty by dany efekt po zabiegu osiągnąć.