Kwalifikacja do wojska po operacji zeza zbieżnego

witam, moja córka w wieku 9 lat miała operację zeza zbieżnego oko lewe i oko prawe, operacja przebiegła bez powikłań i efekt jest super - podziękowania dla Pani Doktor Loba z Łodzi, córka już nie potrzebuje okularów i jest ok, jedynym mankamentem jest brak obuocznego widzenia o czym wiedziałam już przed zabiegiem.dziś córka ma 19 lat i chce się dostać na studia wojskowe do Wrocławia i boję się czy na komisji wojskowej w Łodzi ją nie zdyskwalifikują i nie będzie zdolna do służby wojskowej?

Witam.
Nie tylko brak widzenia obuocznego jest przeciwskazaniem do służby wojskowej , ale proszę pamiętać ,że każda postać zeza nawet utajonego powoduje niezdolność do tej służby.
Pozdrawiam