Kwalifikacja na uzyskanie renty chorobowej

Dlaczego podczas badania przez lekarza orzecznika ZUS uznał on, że moja dokumentacja jest niewystarczająca, aby uzyskać kwalifikację na uzyskanie renty chorobowej (przez rok otrzymywałem świadczenia rehabilitacyjne).

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli uważa Pan decyzję za niewłaściwą, może się Pan od niej odwołać.

Lek. Izabela Ĺawnicka

Prawdopodobnie trzeba dorobić jakieś badania. Proszę udać się do lekarza leczącego