Kwas hialuronidaza po wypełnieniu doliny łez

Po wypelnieniu doliny lez, musialam rozpuscic kwas hialorunidaza. Pojawily sie zmarszczki schodzace az na dol policzka a skora jest pognieciona. Czy ktos z panstwa idzial juz taki efekt i udolo sie to naprawic np osoczem? Czy osocze musi byc bardziej skoncentrowane typu renlab lub w systemie gps?

Witam
Po użyciu hialuronidazy niszczone jest kwas hialuronowy podany w czasie zabiegu oraz ten , który jest produkowany przez nasz organizm.
Skóra po zabiegu jest cieńsza, trwa to najcześciej kilka tygodni. Dobrz jest wspomóc procesy odnowy skory. Osocze bogatoplytkowe jest bardzo dobrym sposobem stymulacji, ńiezaleznie od systemu.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka