Łączenie leków Dostinex oraz Izotek i Aknenormin

Witam, Jestem kobietą 30 lat, obecnie zażywam Dostinex 0,5mg pół tabl./tydz. (od 6 m-cy) - wyniki już w granicach normy. Nie planuję ciąży. Mam problem z trądzikiem i czy w związku z tym mogę łączyć dostinex z takimi lekami jak np. Aknenormin lub Izotek? Ps. Dodam, iż nie zażywam żadnych innych leków, rezonans robiony w styczniu 2013 w porządku. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednoczesne stosowanie obydwu preparatów nie wykazuje istotnych interakcji. W celu leczenia trądziku warto udać się do specjalisty dermatologa, który dostosuje leczenie do aktualnie przyjmowanych leków.