Łagodna arytmia a spożywanie alkoholu

Mam łagodną arytmię serca. Mam 20 lat. Kardiolog kazał mi brać od listopada lek concor cor 2,5 mg i go biorę cały czas.Mam pytanie. Są święta i sylwester i czy mogę się jakoś napić alkoholu ?

Witam.

Concor (bisoprolol) i etanol nie wchodzą ze sobą w żadne istotne interakcje, więc tutaj nie ma przeciwwskazań.
Natomiast istotne jest co to arytmia oraz fakt, że alkohol spożywany większych ilościach powoduje zaburzenia elektrolitowe co z kolei może sprzyjać wystąpieniu zaburzeń rytmu serca.