Łagodne atopowe zapalenie skóry u 21-letniej osoby

Dzień dobry ! mam łagodną formę Atopowego zapalenia skóry. Na co dzień jest tylko wysuszona w sytuacjach zapalnych mam zmiany pod pachami i w okolicy biustu. od jakiegoś czasu myślę o tatuażu ale nie w miejscu występowania tych zmian czy może pojawić się jakaś nie pożądana reakcja? Z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, trudno przewidzieć jaka bedzie reakcja skóry na tatuaż, chociaż niewielki w miejscu, gdzie nie występują objawy AZS nie powinien powodować reakcji zapalnej.