Łagodne uginanie przedniego płatka zastawki mitralnej z małego stopnia niedomykalnością

Witam serdecznie chciałam się poradzić czy powinnam ponownie zrobić echo serca. Ostatnim czasem kołatanie serca jest nie do zniesienia, mam zawroty głowy i jest mi słabo dwa lata temu robiłam echo serca i wyszło mi że mam małego stopnia niedomykalność zastawki aorty. łagodne uginanie przedniego płatka zastawki mitralnej z małego stopnia niedomykalnością. wiotka przegroda między przedsionkowa, bez przecieku w TTE

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wskazana jest wizyta u kardiologa. Możliwe, że nie tylko ECHO będzie potrzebne ale także Holter EKG.

Pozdrawiam.