Łagodzenie bólu przy przerzutach do kości

WItam. Moja mama otrzymała wczoraj wyniki badania PET i niestety wieści są tragiczne, ponieważ ma przerzuty do kości (zaczęło się od raka jelita grubego).Czy istnieją jakieś tabletki/leki, które pomogą w tej chorobie (zdaję sobie sprawę,że nie wyleczą,ale pomogą złagodzić ból)?co można robić w przypadku przerzutów do kości?

W tej sytuacji konieczne jest skontaktowanie się z onkologiem, który będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie (nie tylko objawowe).