Łagodzenie bólu przy stopie końsko-szpotawej

Witam! mam 60 lat i stopę końsko-szpotawą,wiem,że do zabiegu już sie nie nadaje,ale może jest jakiś sposob na złagodzenie bulu.Dodam że ważę 100kg.i po nawet krótkim spacerze bardzo boli mnie cale śródstopie ,a szczególnie po zewnętrznej stronie stopy pod małym palcem.pozdrawiam i prosze o odpowiedż.Barbara

Piotr Pilarski

Na takie bóle może pomóc lek z grupy NLPZ np. naproksen. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. On wypisze receptę.

Pozdrawiam.