Łąkotka przyśrodkowa o zatartych zarysach, otoczona strefą obrzęku i wysunięta poza szparę stawową

Witam, miałam zapalenie stawów skokowych o nieznanej przyczynie. Wyleczyłam stawy skokowe ale ból przeniósł się na prawe kolano. Zrobiono mi usg kolana i oto wynik: Powieszchnia stawów nierówna. Chrząstka obrzęknieta. Zwiekszona ilośc płynu w jamie stawowej. Łąkotka przyśrodkowa o zatartych zarysach, otoczona strefą obrzęku i wysunięta poza szparę stawową. Wiązadło piszczelowe i strzałkowe cienkie. co to może oznaczac i jakie bedzie leczenie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze skonsultować sie z ortopeda, ktory wskaze dalsze postepowanie lecznicze. Pozdrawiam