Łamanie włosów i ich nieestetyczny wygląd

Witam. Mam problem z włosami. Otóż od długiego już czasu farbuję je na średni blond. Chodzi o to ,że stan moich włosów jest tragiczny. Końcówki łamią się non stop, włosy są suche ,ale najgorsze jest to ,że są połamane od nasady aż po końce. Czesze bardzo delikatnie i mimo to ciągle się łamią. Moje włosy wyglądają teraz bardzo niestetycznie i brzydko. Co zrobić? Obciąć calutkie włosy ? Tak by pasowało ,bo są fatalne na całej długości.Chciałabym mieć gładkie ,ładne włosy... Co zrobić?Proszę o radę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, warto udać się do kosmetyczki celem porady estetycznej, natomiast taki stan włosów może być oznaką np zaburzeń tarczycy dlatego zalecam wykonać odpowiednie badania. Pozdrawiam