Lamitrin w 22 tygodniu ciąży

obecnie jestem w 22 tygodniu ciazy, przyjmuje lamitrin. Przez ostatnie dwa lata nie mialam napadów. W ciazy rowniez do tej pory nic sie nie pojawilo. Jak czesto wystepuje nawrot choroby w podobne sytuacji po porodzie.

Jedynym okresem ryzykownym w tej sytuacji to poród i wczesny połóg. Podczas porodu należy dbać o właściwe nawodnienie oraz to aby poród nie przewlekał ie w nieskończoność, natomiast podczas połogu ryzyko istnieje głównie z uwagi na niewyspanie. Są to oczywiście czynniki, które Pani już zna.